Plastové prahy Škoda Octavia 1
Plastové prahy Škoda Octavia 1
Plastové prahy Škoda Octavia 1, která se vyráběla v letech 1996-2010. Předejděte poškození prahů a ochraňte vnitřní nástupní hranu proti oděru. Plastové prahy také skvěle zakryjí již vzniklé poškození. Rádi poradíme s výběrem. číst více
Předpokládané doručení
SklademParametry a popis
Parametry a popis
Plastové prahy Škoda Octavia I (1996–2010) – sada 2 ks
Dodejte své Škodě Octavia I moderní vzhled a zároveň ochraňte prahy před poškozením!
Kvalitní plastové prahy určené pro modelovou řadu Škoda Octavia I (r.v. 1996–2010) – vhodné pro všechny typy karoserie: hatchback i kombi.
✅ Skvělý vzhled i ochrana – tyto stylové prahy zvýrazní spodní linii vozu a vizuálně navodí dojem výbavové řady Scout.
✅ Zakryjí poškození – ideální řešení pro zakrytí koroze, škrábanců či jiných vad – ušetříte za lakování nebo výměnu dílů.
✅ Kvalitní materiál – vyrobeno z odolného ABS plastu, který odolá povětrnostním vlivům i mechanickému opotřebení.
✅ Přesné zpracování – vyrobeno na míru pro model Octavia 1
✅ Jednoduchá montáž pomocí lepidla
🎁 Balení obsahuje 2 kusy prahů – kompletní sada pro celé auto
🛠️🧰Nezvládnete si prahy namontovat sami? Žádný problém.🍀 Montáž prahů zajistíme v naší garáži ve Velké Polomi. Cena montáže je 700Kč a je potřeba nechat u nás vozidlo jeden den. V případě zájmu o montáž nás kontaktujte emailem.
Parametr | Hodnota |
---|---|
Váha | 700 g |
Brand | Škoda |
Charakteristické znaky a výhody
Charakteristické znaky a výhody
Videa
Videa
Důvod nákupu plastových prahů
Související produkty
Související produkty
Kategorie
Kategorie
Tento produkt se nachází také v těchto kategoriích:
Hodnocení
Hodnocení
Přidat hodnoceníTento produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první.